Cars Details
Bentley Bentayga Odyssean
| Engine | |
| Engine: | Hybrid |
| Engine Displacement: | 2995 CC |
| Transmission: | Automatic |
| Max Power: | 335 Bhp |
| Max Torque: | 450 Nm |
| 0-100 km/h: | 5.3 secs |
| Top Speed: | 254 km/h |
| Dimensions | |
| Length: | 5125 mm |
| Height: | 1710 mm |
| Width: | 2222 mm |
| Wheel Base: | 2995 mm |
| Seating Capacity: | 4 |
Loading...