Cars Details
Bentley Flying Spur Azure
| Engine | |
| Engine: | V8 |
| Engine Displacement: | 3966 CC |
| Transmission: | Automatic CC |
| Max Power: | 542 Bhp |
| Max Torque: | 770 Nm |
| 0-100 km/h: | 4.1 secs |
| Top Speed: | 318 km/h |
| Dimensions | |
| Length: | 5316 mm |
| Height: | 1483 mm |
| Width: | 2220 mm |
| Wheel Base: | 3194 mm |
| Seating Capacity: | 4 |
Loading...