Cars Details
Bentley Flying Spur Odyssean
| Engine | |
| Engine: | Hybrid |
| Engine Displacement: | |
| Transmission: | Automatic CC |
| Max Power: | 536 Bhp |
| Max Torque: | 750 Nm |
| 0-100 km/h: | 4.3 secs |
| Top Speed: | 285km/h |
| Dimensions | |
| Length: | 1483 mm |
| Height: | 1405 mm |
| Width: | 2220 mm |
| Wheel Base: | 3494 mm |
| Seating Capacity: | 4 |
Loading...